O nas

HISTORIA FIRMY

„MAKAR” istnieje od 1999 roku. Od wielu lat świadczymy usługi profesjonalnego przewozu artykułów łatwo psujących się. Rozpoczynając działalność skoncentrowaliśmy się głównie na rynku polskim. Dzięki sprawnemu zarządzaniu, dobrej logistyce, elastyczności oraz profesjonalizmowi szybko staliśmy się ważnym graczem na rynku usług transportu chłodniczego w Polsce.

WIZJA FIRMY

Wieloletnia praktyka na rodzimym rynku, rosnące grono zadowolonych klientów i utrzymująca się dobra renoma firmy zachęciły nas do rozszerzenia naszych usług. Obecnie specjalizujemy się w transporcie krajowym i międzynarodowym.

NASZA MISJA

Przez wiele lat działalności nasze przedsiębiorstwo zdobyło wszechstronne doświadczenie, które teraz wykorzystujemy, by współpracować z Tobą na jak najwyższym poziomie.

Oferujemy szeroki wachlarz usług transportowych. Nasze samochody przystosowane są do przewożenia owoców, warzyw, mrożonek ryb, lodów, mięsa, drobiu oraz innych artykułów łatwopsujących się w zakresie temperatur od -25°C do +25°C.

CELE ROZWOJU

Za cel zawsze stawiamy sobie świadczenie profesjonalnych usług przy konkurencyjnej cenie. Ta dewiza jak dotąd nas nie zawiodła, dzięki czemu wciąż podnosimy kompetencje naszego personelu, usprawniamy tabor i z powodzeniem konkurujemy z innymi przewoźnikami.