Wyślij swoje zapytanie transportowe

Wypełnij nasz formularz a w przeciągu godziny pracy naszego biura skontaktujemy się z Tobą. Gwarantujemy bezpieczeństwo i punktualność Twoich dostaw.

TÓWJ TOWAR NASZA TROSKA

Świadczymy usługi w zakresie transportu drogowego w temperaturze kontrolowanej. Obszarem działalności firmy są kraje Unii Europejskiej. Specjalizujmy się w transporcie chłodniczym w temperaturze kontrolowej od -25 do +25 stopni Celsjusza niezależnie od warunków pogodowych.

100% BEZPIECZEŃSTWA DOSTAWY

Posiadany wszystkie pozwolenia oraz certyfikaty niezbędne do przewozu ładunków specyficznych takich jak żywność oraz leki. Posiadamy również samochody z zabudową multitemperaturową dzięki, której możemy jednym autem przewieźć ładunek w dwóch różnych temperaturach. 

NOWOCZESNA FLOTA POJAZDÓW

Nasza flota to ponad 20 pojazdów. Każdy z naszych pojazdów spełnia wyśrubowane normy emisji spalin EURO5 i EURO6. Samochody wyposażone są w system telematyczny GBOX , który zapewnia śledzenie pojazdów oraz komunikację z kierowcą na najwyższym poziomie.

DOKŁADNOŚĆ

Bierzemy pod uwagę każdy detal!

Dbamy o każdy szczegół, tak aby w pełni zaspokoić potrzeby naszych Klientów.

SOLIDNOŚĆ

Można na nas polegać w każdej sytuacji!

Bezpieczna i na czas dostawa Twoich towarów jest naszym głównym celem. Z najwyższej klasy pracownikami oraz z nowoczesną flotą pojazdów jesteśmy pewni, że możemy Ci ją zapewnić.

TERMINOWOŚĆ

Dotrzymujemy wyznaczonego terminu!

Punktualność odbioru i dostawy twojego towaru to nasz atut.

WYSOKA JAKOŚĆ

Posiadamy nowoczesny sprzęt i wykwalifikowany personel!

Nasz zespół, flota naszych pojazdów oraz rozwiązania które stosujemy i nasz sposób pracy stanowią wysokiej jakości dobrze naoliwioną maszynę.

CZYSTE ZASADY

Uczciwe relacje to podstawa!

Rzetelność i dotrzymywanie zobowiązań są podstawą naszych relacji z Klientami.

 OSIĄGNIJ SWÓJ CEL NA 100% PEWNOŚCI I BEZPIECZEŃSTWA 

 Zatroszczymy się o twój towar i dostarczymy go na czas. 

ZAMÓW TRANSPORT